Förtroendevalda hos oss

Eje Johansson (V)

Kontaktinformation

E-post:
eje.johansson@degerfors.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkhälsonämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Valberedningen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14