Förtroendevalda hos oss

Carina Sätterman (S)

Kontaktinformation

E-post:
carina.satterman@degerfors.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Degerforsbolagen AB Ordförande 2020-05-20 - 2023-05-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ordförande 2020-04-27 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31