Förtroendevalda hos oss

Robert Östberg (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Valberedningen Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14