Förtroendevalda hos oss

Leif Grönberg (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Bygg- och miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Degerfors Energi AB Ledamot 2019-05-22 - 2023-05-31